Klinik Psikoloji ve Psikologlar Derneği
Ruh sağlığınız için çalışıyoruz...
(0312) 911 36 26
info@klinikpsikolog.org.tr

Kurumsal

Neler yapıyoruz?

Dernek, Psikoloji ve Psikiyatri alanında araştırmalar yapmak, yapılan araştırmaları takip etmek, özellikle yabancı dilde olan çalışmaların ve eserlerin Türkçe ’ye çevrilmesi ve Türk halkının bilimsel gelişmelerden haberdar olmasını sağlamak, mesleki anlamda Psikolog ve Psikiyatristlere ve bu bilim dallarında eğitim gören Türk ve yabancı öğrencilere, dil, din, ülke vb. hiçbir ayrıcalık ve/veya ülke/milliyet farkı gözetmeksizin yardımcı ve destek olmak, bu konu ile ilgili bu meslekler dışındaki kişi ve kurumlara destek olmak, her çeşit meslekten Türk ve yabancı milliyetlere mensup insanlara bilimsel ve teknik destek sunmak, bu amaçlarla bilimsel araştırma merkezleri kurmak, bu hususlarda katkı sağlayacak olan her ulustan insanı mesleği ne olursa olsun bilimsel makalelerin farklı dillerde çevirisi, insanlığın hizmetine sunulması, bilimsel araştırmaların yapılması ve geliştirilmesi için dernek bünyesinde fikirlerinin ve faaliyetlerinin bilimsel olarak değerlendirilmesi amaçları ile kurulmuştur.

Hizmet Alanlarımız

PSİKOLOJİK EĞİTİM”95″%
SİZİN İÇİN MESLEKİ YETERLİLİK”90″%
PSİKOLOJİK DESTEK HATTI”55″%

HEP destek, TAM destek!

  • Ruh Sağlığı
  • Bilişsel Terapi
  • Çift Terapileri
  • Aile Terapileri
  • Grup Terapileri
  • ve diğerleri…
Tüm klinik psikoloji hizmetlerinde yanınızdayız! “Hep destek, TAM destek” misyonu ile hareket eden kurumumuz, uluslararası kurumlar ile işbirliği yaparak, sizlere destek olmaya devam ediyor.

Hizmet Alanlarımız

PSİKOLOJİK EĞİTİM”95″%
SİZİN İÇİN MESLEKİ YETERLİLİK”90″%
PSİKOLOJİK DESTEK HATTI”55″%
Hizmet alanlarımızı genişleterek, sizlere olan desteğimizi sürdürüyoruz. Sınırsız teşvikleriniz için teşekkürü bir borç olarak bilmekte ve buna göre hareket etmekteyiz.
Bize hemen ulaşın!…
Loading...

Çözüm Ortaklarımız

SİZİN İÇİN BİRLİKTE ÇALIŞIYORUZ!
© 2013 Klinik Psikoloji ve Psikologlar Derneği
Klinik Psikoloji ve Psikologlar Derneği, Psikologlar Federasyonu Kurucu Üyesidir!
İzmir-1 Cd. No:33/31 Kızılay, Çankaya/Ankara
Telefon: 444 1 659 Faks: (0312) 4184599
E-Mail: info@klinikpsikolog.org.tr